Choď na obsah Choď na menu
 


Namyslená Barbie

23. 6. 2011

Dosť ma srala jedna baba zo školy, bola to namyslená bohatá krava, ktorá sa bavila len s tými IN a mne a kamoškám samozrejme ubližovala.Lepila nám žuvačky na stoličky, náročky mi zhadzovala veci, vysmievala sa nám že nenosíme značkové veci a všelijako inak nám ubližovala.

 

Došlo to až k fyzickému násiliu.Spolu s kamoškami nám pravidelne po škole bili a tak ponižovali pred celou školou.Nebola to silná bitka (veď čo vám môže urobiť blbá barbína čo si musí dávať pozor na nechty ale ten trapas bol väčší.
Niektoré kamošky sa spikli sňou len aby ich už neponižovala.Robili jej poskoka.Bola to totálna krava a nakoniec sme proti jej a celej škole ostali len ja a teraz moja skutočná naj kamoška Simona.Bojovali sme a nakoniec podišla pomsta tzv "sladká pomsta".
Môj brat je vraj strašne pekný a letia na neho baby s celej školy.A dokonca aj naša slávna barbie.Brata som požiadala o službu.Chcela som aby ju pozval na rande na super večeru do luxusnej reštiky.Naobjednávali kopec jedál za niekolko stoviek.Bábika bola hotová, lebo si myslela, že jej to princ zaplatí , ale bola na omyle.Môj braček sa zobral preč zo slovami:-Vieš čo cica vyrovnaj to ja padám.
A barbína to musela všetko zaplatiť dokopy to bolo tiečo cez 2000...hhhhhh...
A to nebolo všetko...Keď vyšla z reštiky uvidela môjho brata ako ide bok po boku s kamoškou Simonou.No mali ste vidieť jak tá ozelenela.Myslela, že môj brat vie držať hubu a nevedela, že na druhý deň to vedela celá škola.A od vtedy do školy nepáchla, teraz vraj býva niekde v Blave a otravuje život ďaľším ľuďom.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

našťastie ja také problémi nemám

(Saxa, 29. 7. 2011 9:25)

Keby len sa niekto pokúšal, viem byť parádne odporná !
Kľudne aj keby sa celá trieda spriahla... A nemôžu byť takéto lebo aj ja nosím značkové veci... Tak také u nás nehrozí

aj u náš :/

(D&B, 30. 6. 2011 7:58)

Take hlupane..

(Ninuš, 27. 6. 2011 18:42)

U nas su casto :(

presneee

(D&B, 27. 6. 2011 17:14)

jemineee :DD

(Crazy, 26. 6. 2011 13:03)

Tak jej treba! :DD