Choď na obsah Choď na menu
 


Horúci trend-Džínsové legíny!

28. 5. 2011

Čo dostanete, ak spojíte úzke džínsy a legíny? Džegíny, v anglicky hovoriacich krajinách jeggings. Sú celkom prirodzeným výsledkom oprášenia módy osemdesiatych rokov a úzkych „skinny“ džínsov. Všetko sa začalo v Japonsku, kde sa minulý rok dostali džínsové legíny medzi top kúsky oblečenia. Sú praktické, pohodlné a ľahko sa kombinujú, ak máte na ne tú správnu postavu. Zväčša sa vyrábajú vo farbách typických pre klasické džínsy, so zvýraznenými piatimi vreckami, postrannými švami a gombíkmi. Sú ukončené gumičkou, neraz dostanete legíny aj s lesklým efektom.

Milujú ich tínedžerky aj dospelé ženy a na svoje si prišli pri nich aj celebritné mená. V džínsových legínach pristihli Rihannu, Kate Bosworth či Beyonce. Ich popularita zašla dokonca tak ďaleko, že denimové legíny majú vlastnú internetovú stránku s obchodom, kde si ich môžete objednať v rozličných strihoch i farbách.

Nie sú pre každého


Hoci sú v zahraničí cenovo dostupné, dovoliť si ich nemôže hocikto. Pravdaže, nemôže za to ich cena, ale fakt, že ako správne legíny, aj tie džínsové dokonale kopírujú telo, a to so všetkými jeho tukovými vankúšikmi a inými nedokonalosťami. Aj preto vyzerajú úžasne len na štíhlych ženách s pekne vypracovanými nohami. Pokiaľ sme vás teraz sklamali, nemáte dôvod smútiť. Džínsové legíny nosí aj Beyonce, ktorá sa hrdí oblými bokmi a väčším pozadím. Ak ale máte pekné nohy, no starosti vám robí bruško a zadoček, noste legíny s dlhým tričkom alebo šatami. Pokiaľ patríte k chudším dámam s užšími bokmi, môžete nosiť denimové legíny podobne ako džínsy, s tričkom poniže pása, opaskom a podpätkami.
 
Z farieb sa oplatí siahnuť po tých tmavších, tmavomodrá, kráľovsky modrá a čierna dokonca nohy opticky zúžia, na rozdiel od povedzme svetlosivej či svetlomodrej.

 

Keďže majú džínsové legíny toľko priaznivcov, koľko aj odporcov, na otázku, či ich trend pretrvá rok alebo je len sezónnou záležitosťou, si musíme ešte nejaký čas počkať. Ako sa páčia džínsové legíny vám?

Horúci trend: Džínsové legíny

Horúci trend: Džínsové legíny

Horúci trend: Džínsové legíny

Horúci trend: Džínsové legíny

Horúci trend: Džínsové legíny

Horúci trend: Džínsové legíny

Horúci trend: Džínsové legíny

Horúci trend: Džínsové legíny

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

coooo ?!

(D&B, 29. 7. 2011 9:59)

..........

(Crazy, 25. 7. 2011 16:41)

o tom som ešte nepočula,waw

bez nich sa nedá žiť :DD

(D&B, 18. 7. 2011 14:21)

milujem leginy :***********

(Scotty, 17. 7. 2011 22:06)

aj ja

(D&B, 21. 6. 2011 11:25)

ale najmä praktické

Ja ich furt nosim, su strasne dobre :)

(Ninuš, 20. 6. 2011 15:46)