Choď na obsah Choď na menu
 


Chceš ???

29. 5. 2011

Chceš...

 

...ploché bruško?

SPI!!!

Do postele choď každý večer čo najskôr.Ak spíš menej ako šesť hodín denne, telo ti zaplaví hormón hladu grelín a potom je normálne že sa napríklad aj uprostred noci zobudíš s pocitom, že si príšerne hladná.  Pri raňajkách to platí tiež, a preto sa nečuduj, že po ponocovaní máš na druhý deň chuť zjesť aj slona. Telo jednoducho potrebuje chýbajúcu energiu doplniť.A nevyváženým jedením sa tukové vankúše stále viac a viac zväčšujú... Na zbavenie sa tohot zlozvyku odporúčame relaxačný kúpeľ pred výživným dlhým spánkom.

 

 ...zdravý chrbát?

SPI!!!

Zadováž si nový matrac.Mäkké postele sú síce fajn mäkučké, ale tvojmu bolľavému chrbtu sa rozhodne nezavďačia. Ak sa chceš  prebudiť každý deň do bezbolestného rána, chce to jednoznačne tvrdší matrac, najlepšie ortopedický latexový. Veľmi rýchlo si naňho zvykneš, možno skôr, ako si stihneš všimnúť, že problémy zmizli.

...sviežu myseľ?

SPI!!!

zobúdzaj sa príjemne, šokovú terapiu odporne škriekajúcim budíkom radšej prenechaj iným a vymysli si iný luxusnejší spôsob ako začať seň. Nastav si na mobile tvoju obľúbenú, podľa možnosti nie príliš hlučnú hudbu. Poprípade niekoho doma popros o dvojminútovú masáž chrbta. Uvidíš, ako sa budeš celý deň cítiť skvele. Je totiž vedecky dokázané, že ľudia ktorí vstávajú pohodovo, sa cítia celý deň sviežo a majú aj dostatok energie. ráno ti spríjemní aj zelený čaj. Uchráni ťa pred umelými životobudičmi v káve a dokonca ti upraví aj biorytmus. 

 

...žiarivú pokožku?

SPI!!! 

A používaj vhodnú  kozmetiku. Vždy pred spánkom si dôkladne vyčisti pleť pleťovou vodou a aplikuj na tvár i krk hydratačný nočný krém určený pre mladú pleť. Vyhni sa mastným krémom, lebo pri nich pokožka nemôže voľne dýchať.Ja rada používam krém Avon Care s obsahom vitamínu E a bylinnými výťažkami. Nádherne sa vpije do pokožky a ty sa celá vláčna môžeš pobrať do ríše snov.    

       

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

super rady,rada vyskúšam :D

(Crazy, 25. 7. 2011 16:46)

nee

(D&B, 10. 6. 2011 15:05)

nesi určite nesi

Jooooj...

(Ninuš, 8. 6. 2011 20:45)

Tak by som chcela ploche brucho strasne tlsta som...

mmmm...

(Pauli, 30. 5. 2011 17:23)

Zaujímavé..:))

nooo ani nie

(domčiq, 29. 5. 2011 15:15)

viem ale je to pravda....

čudné...

(Saxa, 29. 5. 2011 14:26)

Tak moc zaujímavé