Choď na obsah Choď na menu
 


Ako sa s ním rozísť ???

4. 6. 2011

 

Máš chalana a nevieš ako sa s ním máš rozísť?Ublížil ti a ty sa s ním chceš kruto rozísť?Je jedno,či ste spolu chodili len niekoľko dní alebo rok,každý si zaslúži rozchod na úrovni.ROZÍĎ SA S NÍM KRUTO:
-buď totalne apatická-
Celkový nezáujem už sám o sebe zabíja vzťah.Ak ste sa doteraz pre všetko hádali,teraz na spory zabudni.Chalani si ihneď všimnú,že akási čudna a samozrejme hneď zisťujú,čo sa deje a či nemás niekoho iného.Ty len mykneš plecom a budeš ďalej pokračovať vo svojej apati,až kým vzťah nepôjde úplne dostratena.

-ignoruj výročia-Narodeniny,sviatok zamilovaných a všetky iné dôležité dni.S blahoželaním ani darčekom si vôbec nelám hlavu.Zájdi až tak ďaleko,že si v deň vášho výročia vyrazíš niekam s kamarátkami.Ak mu to nezapne,je idiot.

-žiarli ako čert!-Alebo to aspoň naňho pekne zahraj.Kontroluj mu mobil,mailovú schránku,samozrejme tak,aby ťa pri tom prychitil.

-nadávaj mu a kritizuj ho-Aj dlhodobé kritizovanie vedie ku krachu vzťahu.Ani jemu sa nebude páčť ,ak ho budeš stále buzerovať.Takisto bude na nervy,ak budeš kritizovať aj jeho oblečenie,výzor alebo darčeky,ktoré ti dal!

-buď chladná-Ak ste sa ešte nemilovali,tak mu ani do budúcnosti nedávaj žiadne nádeje,Opäť si zvýšiš šancu,že ťa pošle kadeľahšie.

-flirtuj pred ním-
Chodťe spolu na žúrku,ale vôbec sa s ním nebav a radšej flirtuj s inými chalanmi.Ak ti to bude vyčítať,pokojne pokračuj a argumentuj tým,ze nemôže byť taký žiarlivý a že o nič nejde.Pôjde do vývrtky.

-nestaraj sa o seba-Ak budeš s ním,ibleč si svoje najvyšúchanejšie šaty a vôbec sa nelíč.Svojím vlasom nevenuj tiež žiadnu pozornosť.Ak sa ozve,že sa mu tvoja nedablosť nepáči,len sa uškrň a naďalej si pestuj svoj bezdomovecky imidž.Dlho to vedľ teba nevydrží.

-neustále sa sťažuj-Každý chalan miluje milé,pozitívne a veselé babyms ktorými je sranda.Ak sa z ničoho nič staneš negatívna,smutná a protivna,tvoj frajer si začne hľadať niekoho,s kým si bude môcť uživať.

-básni o bývalých-Na každom rande spomínaj svojho EX.Uvidíš.tvojho frajera to vytočí do nepríčetnosti a budeš letiet ako raketa.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

nepotrebujem zatím :D

(Crazy, 25. 7. 2011 17:35)

diki

(domčiq, 4. 6. 2011 17:46)

Super clanok

(Ninuš, 4. 6. 2011 17:42)

Aj ked ja to zatial nepotrebujem