Choď na obsah Choď na menu
 


Jacquelin Wilsonovej

28. 5. 2011

Lekcie lásky...

Prue a jej mladšia sestra Grace nechodia do školy, prObrázoketože ich ultra prísny otec vzdeláva doma. Keď otca po mozgovej príhode odvezú do nemocnice, Prue si môže konečne vyskúšať, aké to je, keď má človek trochu slobody . Po dlhých rokoch izolácie však Prue zistí, aké ťažké je zapadnúť medzi nových spolužiakov a učiteľov. Jediný, s kým sa v škole môže porozprávať, je milý mladý učiteľ výtvarnej výchovy.

Prvé bozky...

Hlavná postava Ela má nový problém. ZoznámilaObrázok sa s chlapcom ale musí byť doma do deviatej. Lenže práve vtedy možno zažiť najúžasnejšie a najkúzelnejšie veci. Čo na to jej priateľky Magda a Naďa?

Pokračovanie:

Prvé slzy....

Obľúbené hrdinky Ela, Magda a Naďa sa vrátili! Tentokrát sú však akési nešťastné.Elin nádejný vzťah s RObrázokomanom začne škrípať a na nálade jej nepridáva ani hašterenie s kamoškami a problémy dom a. Magda  smúti za mŕtvym škrečkom, Naďa zase na internete stretne muža svojich snov, a vôbec ju nezaujíma, aké nebezpečné môžu byť internetové známosti. Ostanú Ela, Magda a Naďa najlepšími kamoškami aj v týchto uslzených časoch?

Prvé trampoty...

Opäť sa stretávame s hrdinkami. ktoré sme spoznali v knihe Prvé lásky. Ela sa s kamarátkami Naďou a Magdou vyberie naObrázok vianočné nákupy. Náhodou sa ocitnú v dave dievčat. ktoré prišli na výberové konanie na modelky. Ela sa začne porovnávať s okolostojacimi dievčatami aj so svojimi kamarátkami a zrazu jej svitne. že je oproti nim príšerne tučná. Rozhodne sa držať diétu. a veľmi prísnu... Ako sa to všetko skončí? Ela je v skutočnosti veľmi milá. trochu plnoštíhla osôbka. ktorá má dve úžasné kamarátky. Sebavedomie jej pozdvihne aj nový učiteľ výtvarnej výchovy. ktorý v nej okamžite objaví výtvarný talent a. navyše. pred celou triedou prezentuje názor. že najchudšie ženy nemusia byť vždy tie najkrajšie...

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

nemám ich odkiaľ zohnať XD

(Crazy, 26. 7. 2011 22:09)

tak čítaj čítaj :D

(D&B, 27. 6. 2011 16:56)

eštte som ani jednu nečítala :(

(Crazy, 26. 6. 2011 14:27)