Choď na obsah Choď na menu
 


Sarah Jessica Parker- MORGANOVCI

21. 6. 2011

 

Skôr ako zahviezdi v pokračovaní kultového Sexu v MESTE, ponúka Sarah Jessica Parker (45) predjedlo - FILM MORGANOVCI.

http://www.moda.sk/e/sites/www.moda.sk/Autori/PavlinaTicha/20090110_Nova_Rada_Parfemu_Herecky_Sarah_Jessica_Parker_Vam_Predvede_Jake_Je_To_Byt_Celebritou/images/parfem_SJ_Parker_2.jpg

Koniec nakrúcania vášho najnovšieho filmu Morganovci, v ktorom hráte s Hughom Grantom, bol vraj pre vás mimoriadne hektický...

Áno, narodili sa nám dvojičky od náhradnej matky. Nikto zo štábu o tom nevedel a prezradili sme to až tesne pred ich narodením. Ja som to nechcela zbytočne vykrikovať do sveta, pretože spolu s manželom Matthewom máme radi tajomstvá a tých je dnes veľmi málo. Chceli sme si tie šťastné chvíle užiť sami, a nie sa o ne deliť s celým svetom.


Prečo vám deti vynosila náhradná matka ???

Rozmýšľala som nad všetkými možnými spôsobmi oplodnenia alebo adopcie, pretože materstvo je pre mňa základné poslanie. Matka, ktorá pre mňa vynosí dieťa a ja sa oň budem môcť starať od prvých dní jeho života, bola pre nás tá najlepšia možnosť. To, že ja sama som mamou, je pre mňa veľká vymoženosť a som vďačná, že existujú ľudia ako Michelle. Deväť mesiacov nosila pod srdcom bábätká, len aby pomohla ľuďom, ako sme my.

Ako na to reagovali vaši príbuzní a priatelia ???

Tešili sa, lebo vedeli, ako veľmi sme si s manželom želali druhé bábätko, a videli, aká som nešťastná, že sa nám to nedarí. Nikto však do poslednej minúty netušil, že naša rodina sa tak rozrastie. Čakali sme jedno bábätko a naraz sme sa z jedného dňa na druhý stali päťčlennou rodinou. Taká radosť sa mi ťažko opisuje slovami, veď ja som už pomaly prestávala dúfať, že sa ešte raz stanem mamou. Jedného dňa si človek povie, že nádej umrela. Zmieri sa s osudom a prestane bojovať, lebo viac nechce byť sklamaný. Raz príde čas, keď si s dvojičkami sadneme a ja im to všetko vyrozprávam. Verím, že ma pochopia a nebudú sa cítiť sklamané, že nie sú naozaj biologicky moje. Ale pre mňa sú naozaj ako vlastné, medzi svojimi tromi deťmi nerobím žiadne rozdiely!

http://img.timeinc.net/instyle/images/2007/parties/031407_parker_400X400.jpg

Už majú niekoľko mesiacov, ako sa im darí ???

Fantasticky! Sú také odlišné. Jedno chce byť celý čas rozmaznávané a to druhé je úplný opak! Všetko by mohlo byť úplne ideálne, keby...

Čo tá neistota v hlase ???

Mám úplne plný kalendár a nič nestíham. Nie som s deťmi tak často, ako by som si želala. Podpísala som toľko zmlúv, od ktorých nemôžem odskočiť, že ich nevidím rásť! Nechcem sa sťažovať, pretože je to len a len moja vina. Najväčšou výzvou je pre mňa skĺbiť rolu matky a herečky. Chcem ďalej pokračovať v kariére, no rada by som bola aj fantastickou mamou. Toto balansovanie je vyčerpávajúce a veľmi ťažké, no viem, že v tom nie som sama. Každá žena bojuje s podobnými problémami.

Máte už predstavu, ako by ste chceli svoje deti vychovávať ???

Určite ich nemám v pláne rozmaznávať a dopriať im nadštandardný prepych. Chcem, aby vedeli, čo je ťažká práca, lebo len vtedy sa budú vedieť tešiť zo svojich úspechov a zarobených peňazí. Pre deti nie je jednoduché, keď sú ich rodičia známe tváre a už odmalička sa stretávajú so záujmom novinárov a verejnosti. Urobím však maximum pre to, aby moje deti vedeli, čo je v živote podstatné a čo nie. Naozaj ma však teší, že môj syn James si dvojičky obľúbil. Zo začiatku som sa bála, že na ne bude žiarliť a nezmieri sa s tým, že už nie je náš jediný miláčik. Vzal to geniálne! Stará sa o ne, chráni ich a je typický hrdý starší brat.
 

Načriem trošku do vašej úspešnej hereckej kariéry. Ako sa spätne pozeráte na kultovú rolu Carrie v seriáli Sex v meste ???

Odkedy som ho začala natáčať, stala sa zo mňa aj v súkromí oveľa lepšia priateľka. Vždy som seriálovým hrdinkám závidela, ako sa štyri priateľky majú rady, ako bojujú za svoj intímny a zároveň humorom prešpikovaný vzťah. Naraz som aj ja po niečom takom zatúžila, a tak som začala viac investovať do vzťahov so svojimi známymi. Stala sa zo mňa bezprostrednejšia a liberálnejšia žena, hoci predtým som bola hanblivá a staromódna. So svojimi kamarátkami sa neviem tak otvorene porozprávať o mužoch, sexe či trapasoch, preto nebolo ľahké hrať Carrie, ktorá s tým nemá problém. Stretáva sa denne s neuveriteľnými situáciami a potom o nich píše alebo rozpráva. Vďaka nej už ani ja nie som taká prudérna a staromódna. Sex v meste bol pre mňa lepší ako terapia.

Vraj si vás s Carrie bežne pletú...

Je neuveriteľné, koľko ľudí v New Yorku ma zastavuje v obchodoch, baroch, na ulici a rozpráva mi najintímnejšie veci zo svojho súkromia. Dokonca odo mňa chcú, aby som im poradila. Čo majú robiť, aby im to v posteli či partnerstve klapalo. Vtedy im odpoviem - sorry, nemám ani jednu skúsenosť so sexom na jednu noc a k vášmu problému neviem povedať ani slovo, pretože som nič podobné nikdy nezažila.

Je pravda, že v zmluve máte klauzulu o tom, že sa pred kamerou nemusíte vyzliecť ???

Áno. Za celú svoju kariéru som nenatočila nič podobné, aj keď mi za to tvorcovia Sexu v meste núkali astronomických desať miliónov dolárov! Viete si to predstaviť? Toľké peniaze za to, že svet uvidí moje prsia a zadok? Je to šialené!
http://assets.nydailynews.com/img/2009/06/24/alg_sj_parker.jpg
Sarah s manželom M.Brodericom

V čom je podľa vás druhá časť celovečerného filmu Sex v meste iná ???

Prvý film bol plný smútku a beznádeje, no dvojka je oveľa zábavnejšia. Cestovali sme okolo sveta a pripadalo mi to, akoby sme len dokumentovali náš výlet. Príbeh je o ženskej a mužskej úlohe v manželstve. Viete, staré tradície verzus nové zvyky. Myslím, že ľudia ho budú milovať!

Čo je podľa vás v manželstve najdôležitejšie ???

Písanie zamilovaných listov. Jednoducho niečo, čo je starosvetské a už sa to nerobí. Ja cez listy dokážem vyjadriť pocity omnoho lepšie. Mám odložené všetky, ktoré mi manžel napísal, a často si ich prezerám. Všetky sú pre mňa veľmi špeciálne.


Pre mnohé ženy ste módnou ikonou. Aké je tajomstvo vášho originálneho štýlu ???

Nemyslím si, že je na mne niečo zvláštne, veď nie som typ, ktorý si kupuje kvantá šiat. Radšej si vyberám kvalitu, ktorá vydrží roky, a v šatníku mám aj pätnásť-ročné kúsky, ktoré som mala na sebe na mnohých udalostiach. Viac dbám o veci, ktoré ma vystihujú, než by som mala "ulietavať" na posledných trendoch. Nikdy by som si nekúpila niečo len preto, že je to momentálne in. I keď, v minulosti to bolo inak, pretože aj ja som kombinovala rôzne otrasné kúsky. Obúvala som si napríklad traktorky v kombinácii s mužskými oblekmi. Ale čo naozaj milujem, je obliekať môjho muža.

Je pre vás výzor dôležitý ???

Existuje určitý štandardný typ krásy a ja doň veľmi nezapadám. Ale mám obrov-ské sebavedomie, mám skvelú prácu, a to všetko bez ohľadu na to, čo si o mojom výzore myslia ostatní.

http://poponthepop.com/images/gallery/sarah-jessica-parker-twins-marion-and-tabitha-photo.jpg


http://1.bp.blogspot.com/_2njq2Guqp4c/Sx1XDMJ9x4I/AAAAAAABBZg/dx8oJMCZoMA/s400/sjp.jpg

http://img2.timeinc.net/people/i/2008/startracks/081201/sarah_jessica_parker.jpg

http://img2.timeinc.net/people/i/2009/startracks/090202/sarah_jessica_parker.jpg
http://cdn.buzznet.com/media-cdn/jj1/headlines/2009/06/sarah-jessica-parker-twins-born.jpg


http://4.bp.blogspot.com/_NMOS6zj70G0/SkJeVoYBPKI/AAAAAAAAAGY/v7K_tmstjlY/s320/Matthew-Broderick-Sarah-Jessica-Parker.jpg
 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

a krásna

(D&B, 27. 6. 2011 17:14)

zlatá je :)

(Crazy, 26. 6. 2011 13:07)