Choď na obsah Choď na menu
 


Sestričky :D

15. 7. 2011

Mladšia sestra Dakoty Fanning Elle má iba trinásť rokov a miesto toho, aby vrcholom jej dňa bol drzý status na fejsbúku plný tínedžerskej revolty, ktorý jej odlajkne chlapec, do ktorého je “na tajnáča buchnutá“, nakrúca úspešné filmy s miliónovými rozpočtami a je hviezdou celosvetových kampaní  najväčších módnych domov.  V Hollywoode sa hold dospieva rýchlejšie.

 

Kým Dakota Fanning sa nedávno zmenila na mladého nasratého Marshalla Mathersa a je už len otázkou času, kedy začne skladať rapové pesničky a zúčastní sa dramatického battlu v černošskom gete, Elle nám rastie do krásy. Jej pekný ksichtík si okrem filmových producentov a režisérov všímajú i módny tvorcovia, ktorý sa idú o detskú hviezdu potrhať. Najnovšie sa stala spolu s Helenou Bonham Carter (to je kombinácia!) hlavnou tvárou kampane Marc od Marc Jacobs. Osobne si myslím, že móda Marc Jacobs je pre toto škvŕňa príliš dospelá a na niektorých foto Elle pôsobí, akoby si na seba navliekla šaty svojej mamy, prípadne starej mamy. Ale veď posúďte sami.

 

 

 

Dakota je zas tvárou vône Oh, Lola by Marc Jacobs. Tu je jej lolitkovská póza:

  

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

presneee

(D&B, 29. 7. 2011 9:26)

No moc pekná teda nieje...

(Saxa, 27. 7. 2011 19:38)

A robí reklamu pre Gaudí a Guess kde nakupujem ... nečudo že zarába, v takých obchodoch nekúpiš ani náramok pod 120 éčok..

obidve sú super ;)

(Crazy, 21. 7. 2011 9:49)

z ktorých filmoch hrala ??

(Dida, 16. 7. 2011 14:35)