Choď na obsah Choď na menu
 


Matthew Morrison je učiteľ s riťkou na brade

4. 6. 2011
  • 0
     

Kučeravý típek hrá učiteľa Španielčiny, ktorý vedie spevácky zbor v seriáli Glee.

 

Matthew James Morrison prišiel na svet 30. októbra 1978. Zahral si napríklad v muzikáli Hairspray, no a ako správny amík, vrhol sa do filmového priemyslu. Začínal v seriáloch ako Sex v meste, Kriminálka Miami, ale zahral si aj vo filme Music and Lyrics (Hudba a text). Preslávil sa až ako stredoškolský učiteľ španielčiny Will Schuester v seriáli Glee, ktorý založí spevácky zbor. Za túto úlohu bol vlani nominovaný na Zlatý glóbus a cenu Emmy. Za najlepšie zborové vystúpenie získal sošku Screen Actors Guild a v roku 2009 si prevzal cenu Satellite Award za najlepšieho herca v muzikáli.

Aj keď sa Glee tvári ako muzikál, v skutočnosti ním nie je. V jednotlivých dieloch síce speváci zo seba súkajú jednu pieseň za druhou, ale nie je to ten štýl, že idete po chodbe, začnete si spievať a celá škola tancuje naučenú choreografiu spolu s vami. Tento rok si zahrá v komédii Carpool .

Čo sa súkromného života týka, tak bol zasnúbený s americkou herečkou Chrishell Stause, randil s Oliviou Munn a pošuškávalo sa, že má pletky s vydatou Gwyneth Paltrow.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Glee 4ever :D

(Crazy, 26. 7. 2011 19:11)

jj ...

(domčiq, 4. 6. 2011 17:47)

:)))

(Ninuš, 4. 6. 2011 17:40)

V glee je upe super..