Choď na obsah Choď na menu
 


5 šokujúcich faktov o Robertovi Pattinsonovi

28. 5. 2011

Z Twilight ságy ho poznáme ako dokonalého Edwarda.No tu ti prinášam 5 faktov,ktoré by si o ňom ani nepovedala.

 

Je nanič šofér
Robert Pattinson trávi väčšinu času medzi rodným Anglickom a Los Angeles. Ako však priznal, doma je mu predsa len lepšie. Nemusí totiž toľko šoférovať ako v Spojených štátoch, kde je rýchle auto nevyhnutnosťou. Pre anglické vydanie Cosmopolitanu predstaviteľ Edwarda Cullena prezradil, že na rozdiel od svojej filmovej postavy je zlý šofér a jazdenie neznáša.

Obliekal si ženské šaty
Keď bol Robbie malý, staršie sestry si z neho spravili živý model a svojho brata navliekali do dievčenského oblečenia. Kamarátom Roberta predstavovali ako Claudiu.

Držgroš Robert
Robert o sebe tvrdí, že hoci bol do pätnástich posadnutý peniazmi a snažil sa ich zarobiť čo najviac, dnes je všetko inak a peniaze vôbec nerieši: „Vôbec nemíňam peniaze. Rád by som kúpil rodičom dom, ale zatiaľ sú šťastní tam, kde žijú. Stále nosím rovnaké oblečenie a jediné, na čo míňam peniaze, sú DVD-čka.“ Robert tiež vraví, že by mu ani neprekážalo, keby peniaze vôbec nemal, pretože by sa cítil veľmi slobodný.

Nie je romantik


Večere pri sviečkach by ste sa zrejme od Roberta nedočkali. Priznáva, že na rozdiel od Edwarda nie je žiaden romantik a nikdy nič ešte neurobil romantické, a neprinútila ho k tomu dokonca ani Kristen Stewart. Na rande s ním nehrozia ani žiadne tančeky, hoci kedysi vraj tancoval dobre, no z ničoho nič sa v Robertovi vytvoril blok, ktorý ho brzdí v tanci.

 

Bola proti nemu spísaná petícia
Zaujímavosťou je, že keď sa rozhodli prideliť Robertovi Pattinsonovi úlohu krásneho upíra Edwarda, 75 tisíc fanúšikov knihy Stephanie Meyerovej podpísalo proti tomu petíciu. Ktovie, koľko z nich si práve teraz lepí ďalší Robertov plagát na stenu!

 

Čo o ňom (možno) ešte neviete

  • Živil sa ako model, keď však začal dospievať, vďaka mužnému vzhľadu nedostával žiadne zákazky
  • Navštevoval súkromné školy
  • Prvýkrát sa bozkával v dvanástich
  • Pri obliekaní sa inšpiruje Jamesom Deanom
  • Pár dní predtým, než získal rolu v Twilighte chcel zavesiť herectvo na klinec. Dôvod? Nedostatok úloh
  • Jeho najobľúbenejšou knihou zo série Twilight je Nov
  • Nie je nadšený zo zlatých kontaktných šošoviek, ktoré nosí vo filme, pretože sa mu cez ne zle vidí
  • Oveľa radšej relaxuje v hotelovej izbe, než vymetá divoké žúry s kamarátmi
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

to s tými plagátmi si zabila :DD

(Crazy, 26. 7. 2011 19:04)