Choď na obsah Choď na menu
 


15 crazy úloh ktoré určite nezvládneš!! :D

28. 5. 2011

Môžeme začať ? Takže tu sú crazy úlohy:

 

 

1. V novinovom stánku požiadaj o časopis kde sú odfotený holý muži :D

Ak ti ho predavačka nebude chcieť predať, povedz že je to otázka života a smrti, a že bez toho nezaspíš

 

2. Choď do mesta s kamoškami – choď k nejakému cudziemu chalanovi alebo k nejakej babičke a „obejmi“ ich. Pritom hovor že aká je škoda že sa ľudia na ulici neobímajú častejšie.

 

3. Chod von a za sebou ťahaj vodítko a na ňom maj neviditeľného psíka (alebo si tam daj plyšového). Hoď s ním do mesta akože  ho venčíš. Občas ho okríkni „Boby sadni !“ Alebo ho priviaž o zábradlie pred obchodom a povedz mu nech ťa tam pekne počká.

 

4.Zaklop na dvere niekoho cudzieho. Keď niekto otvori dvere, povedz mu milí kompliment. Napr: „Nemohla som si nevšimnúť aké máte krásne závesy, kde ste ich kúpili ???“

 

5. Skúška ochrany zvierat: V nejakom supermarkete chod do oddelenia mäsa, postav sa do stredu uličky s 3 krát nahlas zvolaj: „Tí čo jedia mäso sú vrahovia nevinných zvierat !!!“ Ak budeš mať šťastie, možno ťa z obchodu nevyhodia :)

 

6. Je jedno či si doma alebo v škole... 1 hodinu musíš na všetky otázky odpovedať „ Tri penisy!“ Toto je jedna z najťažších skúšok odvahy...

 

7. Zjedz pizzu s tou, pre teba najodpornejšou prílohou ! Napr: Sardinky, nutela, ananás + šunka. Dobrá kombinácia nie ?

 

8. Choď na WC kde je veľa ľudí (napr. nákupné centrum). V kabínke chvíľu nahlas vzdychaj. Potom vyjdi von ako keby sa nič nestalo a v kľude odíď. Hlavne sa pritom nesmieš smiať.

 

9. Chyť sa so svojou naj kamoškou za ruky a bežte k tvojím rodičom s informáciou: „Mami, oci, som lezba !“

 

10. (Niečo podobné ako 9.) Choď za tvojou mamou a povedz jej že si tehotná !

 

11. Jeden celí deň nos oblečenie, ktoré ti vyberú kamošky. A je jedno, aké trápne a hnusné to oblečenie bude. Musíš to vydržať...

 

12. Choď k nejakému „ujovi“ a popros ho o cigaretu. A ti ju dá, roztrhni ju, hoď na zem a totálne prekvapene povedz: „Skoro som zabudla – ja nefajčím !“

 

13. Cez prestávku si urob na nohaviciach veľký mokrí fľak, aby to vyzeralo, že si sa počúrala :P ... Choď s plačom do triedy a popros pani učiteľku, či by si sa nemohla ísť domov prezliecť.

 

14. Zájdi ku svojím susedom a popros ich, aby boli nabudúce pri sexe trochu tichší. A potom im dlho vysvetľuj ako by si sa rada učila ale nemôžeš keď oni robia taký hluk.

 

15. Keď ti v reštaurácii prinesú v mištičke vodu aby si si mohla umyť ruky, celú ju vypi a pochvál čašníka, že si ešte nikdy nejedla takú výbornú polievku.

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

BG aj ja som to videla :D

(Crazy, 25. 7. 2011 18:18)

ach jaj...

(Laruš, 11. 7. 2011 17:25)

To je skopírované...presne to som videla na bravogirl :*